• 0(422) 325 74 74

  • info@altunyapiinsaat.com

  • Altun Yapı İnşaat

  • Tecde Yolu Üzeri No: 15 Yeşilyurt / Malatya

Kurumsal

Değerlerimiz

ALTUN YAPI İNŞAAT var olduğu manevi zenginliklerden ilham alarak kurulmuş, hiç durmadan ilk günkü heyecan ile büyümeye devam eden ve her çalışanına sahiplenme duygusu ile bünyesine dahil eden büyük bir ailenin adıdır. Bu ailenin en temel amacı; bu değerleri, altına imza attığımız her işe yansıtmaktır.

SAYGI

ALTUN YAPI İNŞAAT olarak insanlığın sahip olması gereken en önemli değerin saygı olduğunu bilinciyle hareket ediyoruz. Bulunduğumuz toplumdaki bireylerin hem fiziksel hem de duygusal kişiliğine saygı gösteren, farklılıklarını hoş gören bir anlayışı benimsiyoruz.

SORUMLULUK

ALTUN YAPI İNŞAAT olarak toplumumuzun edebi ve ahlaki çizgilerine saygı prensibiyle hareket etmekteyiz. Milli değerlerimize gösterdiğimiz saygı ve sektörde örnek olma sorumluluğumuz ile gerçekleştirdiğimiz tüm projelerde etkin ve yetkin bir duruş sergilemeyi arzuluyoruz. Bireyin ve toplumun kültür ve eğitim seviyesini yükseltmek için azami çaba sarf ediyoruz.

YENİLİKÇİLİK

ALTUN YAPI İNŞAAT olarak sürekli yenilik ve gelişim için değişimi ön planda tutarak, değer ve prensiplerimizden ödün vermeden değişimi her zaman destekledik ve destekliyoruz. Bu maksatla da müşteri memnuniyetini ön planda tutuyor, dahil olduğumuz tüm işlerde onlara katkı sunmayı ve en kaliteli hizmet sunmayı kendimize öncelikli iş modeli olarak benimsiyoruz.

TARAFSIZLIK

İşimizin kalitesini olumsuz yönde etkileyebilecek her türlü ticari mali ve diğer iç ve dış baskılardan ve etkilerden uzak durduğumuzu, Şirketimize ait gizli bilgileri ve mülki hakları koruyacağımızı ve 3. taraflarla paylaşmayacağımızı, Müşterilerimize ve tedarikçilerimize ait gizli bilgileri ve mülki hakları koruyacağımızı ve müşteri, tedarikçi bilgisi dışında 3. taraflarla paylaşmayacağımızı, Yeterlilik, tarafsızlık, karar verme ve çalışmamızla ilgili dürüstlüğe olan güveni azaltacak herhangi bir faaliyette bulunmayacağımızı, beyan ve taahhüt ederiz.